چکیده ای از زبان برنامه نویسی پایتون تنها در یک تصویر

فراگیری زبان های برنامه نویسی نیازمند تکرار و تمرین فراوان است اما این در حالی است که وجود Cheat Sheet ها یا به عبارتی چکیده هایی از زبان های برنامه نویسی، کمک شایانی به برنامه نویسان مبتدی در فراگیری یک زبان برنامه نویسی می کنند. در این مقاله قصد داریم تصویری را با شما به اشتراک بگذاریم که خالق آن توانسته کلیه ی مفاهیم زبان برنامه نویسی پایتون را در یک دید در معرض دید مخاطب قرار دهد. با سکان آکادمی همراه باشید.

با دانلود تصویر چکیده ای از زبان برنامه نویسی پایتون، شما می توانید در هر زمان و مکانی به مرور دانسته های خود بپردازید. نیاز به توضیح نیست که در حال حاضر -سال 2015- زبان برنامه نویسی پایتون یکی از پرطرفدارترین و محبوب ترین زبان های برنامه نویسی در دنیا است که درآمد توسعه دهندگان این زبان نسبت به سایر زبان ها، رشد نسبتا خوبی داشته است. در همین راستا، سکان آکادمی نیز اقدام به انتشار دوره ی آموزش مقدماتی زبان برنامه نویسی Python نموده که کاربران می توانند به صورت کاملا رایگان در این دوره شرکت کنند.

Learn it Faster: The Entire Python Language in a Single Image

0


بهزاد مرادی

از جمله علائق بهزاد مرادی می توان به نشر علم،‌ سرمایه گذاری روی نسل آینده، زبان برنامه نویسی پی اچ پی و جامعه متن باز و همچنین راه اندازی استارتاپ و کارآفرینی اشاره کرد و او بر این باور است که سکان آکادمی بستری است که از آن طریق می تواند به علائق اش جامه ی عمل بپوشاند. از جمله فعالیت های وی در سکان آکامی می توان به تالیف دوره های آنلاین برنامه نویسی و ترجمه مقالات وبلاگ اشاره کرد.


  • آرمان در تاریخ: 1394/08/09

    مرسی؛ اگه هست برای زبونای دیگه هم بذارید!

    ادمین سایت در تاریخ: 1394/08/09

    به زودی برای زبان جاوا اسکرپیت هم اضافه خواهد شد

از طریق این فرم، می توانید بدون ثبت نام نظر دهید و یا اگر قبلا ثبت نام کرده اید، با ورود ناحیه ی کاربری می توانید علاوه بر ثبت نظر، به مدیریت نظرات خود نیز بپردازید.
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)