نگاهی به کلیه ی توابع جاوا اسکرپیت تنها در یک تصویر

پیش از این در مقاله ای تحت عنوان چکیده ای از زبان برنامه نویسی پایتون تنها در یک تصویر، نشان دادیم که به چه شکل کلیه چیزهایی که یک برنامه نویس مبتدی در مورد زبان برنامه نویسی پایتون می بایست بلد باشد در یک تصویر گنجانده شده است. در این مقاله هم قصد داریم اینفوگرافیکی که توسعه دهنده ای به نام Yusheng در ارتباط با زبان جاوا اسکرپیت طراحی کرده است را در اختیار کاربران سکان آکادمی قرار دهیم. با ما همراه باشید.

در حال حاضر، زبان برنامه نویسی جاوا اسکرپیت یکی از مشهورترین زبان های برنامه نویسی دنیا است (برای آشنایی بیشتر با این زبان، به آموزش آشنایی با زبان جاوا اسکرپیت از سری آموزش های اصول برنامه نویسی در سکان آکادمی مراجعه نمایید.) امروزه کمتر طراح سایتی را می توان یافت که از این زبان در توسعه ی وب اپلیکیشن های خود استفاده نکند و یا حداقل یک آشنایی نسبی با این زبان نداشته باشد. شما با دانلود تصویری کلی از زبان جاوا اسکرپیت، خواهید توانست از این تصویر به عنوان مرجعی برای یادگیری این زبان کاربردی استفاده نمایید.

The Entire JavaScript Language in a Single Image

0


بهزاد مرادی

از جمله علائق بهزاد مرادی می توان به نشر علم،‌ سرمایه گذاری روی نسل آینده، زبان برنامه نویسی پی اچ پی و جامعه متن باز و همچنین راه اندازی استارتاپ و کارآفرینی اشاره کرد و او بر این باور است که سکان آکادمی بستری است که از آن طریق می تواند به علائق اش جامه ی عمل بپوشاند. از جمله فعالیت های وی در سکان آکامی می توان به تالیف دوره های آنلاین برنامه نویسی و ترجمه مقالات وبلاگ اشاره کرد.


  • stack programer در تاریخ: 1394/08/10

    جالب بود

از طریق این فرم، می توانید بدون ثبت نام نظر دهید و یا اگر قبلا ثبت نام کرده اید، با ورود ناحیه ی کاربری می توانید علاوه بر ثبت نظر، به مدیریت نظرات خود نیز بپردازید.
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)