قابلیت جدید سکان آکادمی: ارسال نوتیفیکیشن ایمیلی برای پاسخ به کامنت های شما

از این پس، امکان ارسال نوتیفیکیشن ایمیلی برای پاسخ به کامنت های شمای در بخش کامنتینگ سایت و همچنین تالار گفتگوی سکان آکادمی وجود خواهد داشت. برای کسب اطلاعات بیشتر، به ادامه ی مطلب مراجعه نمایید!

پیش از این ما از سیستم نظردهی دیسکاس برای بخش کامنتینگ سایت استفاده می کردیم که به دلایلی مجبور به جایگزینی این سیستم با ساختار کامنتینگ اختصاصی سکان آکادمی شدیم غافل از این که بسیاری از کاربران به این سیستم عادت کرده بودند و در این زمینه کمی دچار مشکل شدند. به طور مثال، یکی از اساسی ترین ویژگی های دیسکاس این بود که به محض این که کاربری به کامنت شما نظر می داد، یک نوتیفیکیشن ایمیلی برای شما ارسال می شد تا در اسرع وقت بتوانید با کاربر مد نظر در ارتباط باشید.

به منظور سهولت بیشتر کاربران محترم سکان آکادمی در فرایند کامنتینگ و به اشتراک گذاری نقطه نظرات خود از یک سو و همچنین برقراری ارتباط به مراتب ساده تر و سریع تر مابین کاربران سایت، امکان جدیدی به سایت آموزش آنلاین برنامه نویسی سکان آکادمی افزوده شد که از آن طریق، پس از این که سایر کاربران در بخش نظردهی کلیه ی بخش های سایت به کامنت شما پاسخ دادند و یا در تالار گفتگوی سکان آکادمی به تاپیکی که ایجاد کرده اید پاسخی دادند، یک نوتیفیکیشن ایمیلی دریافت خواهید کرد حاوی لینک صفحه ای که قبلا در آن کامنت گذاشته اید یا تاپیکی ایجاد کرده اید که با کلیک بر روی آن، مشاهده خواهید کرد که چه کاربر یا کاربرانی با شما در تعامل بوده اند.

تیم توسعه ی سکان آکادمی امیدوار است که با در نظر گرفتن قابلیت هایی از این دست، بتواند تجربه ی کاربری خوبی برای کاربران محترم این آکادمی آنلاین برنامه نویسی رقم بزند. 

0


 • توسط:
 • تاریخ:
 • زمان مطالعه: 4
 • تعداد بازدید: 263

 • جواد در تاریخ: 1394/10/22

  Very Good

  ادمین سایت در تاریخ: 1394/10/23

  نظر لطف شماست

از طریق این فرم، می توانید بدون ثبت نام نظر دهید و یا اگر قبلا ثبت نام کرده اید، با ورود ناحیه ی کاربری می توانید علاوه بر ثبت نظر، به مدیریت نظرات خود نیز بپردازید.
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)