ثبت Contribution های بیشتر در پروفایل گیت هاب

کسب مربع های سبز رنگ در نمودار Contribution تان در گیت هاب به معنی معرفی کاری است که به صورت پروژه های اپن سورس و عمومی انجام می دهید. از این پس می توانید کارهایی که به صورت اختصاصی انجام می دهید را هم، به وسیله ی اشتراک گذاری Contribution های ناشناس در ریپوزیتوری های خصوصی، در پروفایل گیت هاب تان معرفی کنید. جهت آشنایی بیشتر با این قابلیت جدید گیت هاب، با سکان آکادمی همراه باشید.

در ظاهر، به شمار آوردن کارهای توسعه دهندگان در ریپوزیتوری های خصوصی شان، نمایش دقیق تری از مشارکت های آنها خواهد بود، اما حریم خصوصی کاربران هم حائز اهمیت است. مشارکت های خصوصی به طور پیش فرض در پروفایل کاربران گیت هاب نمایش داده نمی شوند و در صورت فعال سازی، برای عموم کاملا ناشناس هستند. اما از این پس می توانید اشتراک گذاری مشارکت های خصوصی تان را هم در تنظیمات پروفایل خود فعال کنید. جزئیات پروژه، درخواست های Pull و Commit که در ریپازیتوری های خصوصی انجام داده اید فقط برای همکارانتان در آن ریپازیتوری نشان داده می شوند.

بخش دیگری از این به روز رسانی گیت هاب به این شکل است که تعداد خطوط کد دیگر در نمودار مشارکت شما نمایش داده نمی شوند. این اینترفیس جدید و در عین حال ساده تر، به جای مدت زمان فعالیت شما، بر روی کارهایی که انجام می دهید تمرکز می کند.

در حال حاضر همه ی طرح های پولی شامل ریپازیتوری های خصوصی نامحدود می شود که می توانید هر آنچه می خواهید را به صورت خصوصی امتحان کنید و همچنان به نمودار Contribution های خود اضافه کنید. با راهنمای تغییر وضعیت مشارکت های خصوصی در پروفایل گیت هاب، می توانید از این آپدیت جدید برخوردار شوید.

More contributions on your profile

0


مرتضی صمدی

مرتضی صمدی در حال حاضر بیش از هر چیزی دیگری به کسب تجربه فکر می کند تا به محض این که خدمت سربازی اش به پایان رسید، گزینه های کاری به مراتب بهتری برای ورود به بازار کار داشته باشد. مرتصی متولد سال 1371 و دانشجوی رشته ی نرم افزار است. زبان انگلیسی رو با مطالعه زیاد مطالب مختلف فرا گرفته و سکان آکادمی این افتخار را دارد تا از تجربیات وی در این حوزه بهره مند گردد. علاقه ی وی به برنامه نویسی اندروید خیلی زیاده اما بیش از آن، به نوشتار طنز گرایش داشته و امیدوار است روزی طنز را در برنامه نویسی یا برنامه نویسی را در طنز ادغام کرده و محیط دلنشین تری برای یادگیری این مهارت فراهم گرداند. جمله یی که یادآوری آن به مرتضی حس خوبی می ده این است که "اگه تو 30 سالگی پیانو زدن رو شروع کنیم، تو 50 سالگی به احتمال زیاد حرفی واسه گفتن داشته باشیم!" ولی از آنجا که نه پیانو داره و نه 30 سالش شده، فعلا به تمرین سوت می پردازه ...


  • stack programer در تاریخ: 1395/03/23

    gitlab.com یک سایت مثل گیت هاب با یک امتیاز بیشتر gitlabاین امکان را میده پروژه های شخصی رایگان روی gitlab داشته باشید.ولی گیت هاب حتما باید اپن سورس باشد تا رایگان باشدو برای پروژه شخصی باید هزینه پرداخت کنید.

از طریق این فرم، می توانید بدون ثبت نام نظر دهید و یا اگر قبلا ثبت نام کرده اید، با ورود ناحیه ی کاربری می توانید علاوه بر ثبت نظر، به مدیریت نظرات خود نیز بپردازید.
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)