افزوده شدن ماژول لینک های مفید به وبلاگ سکان آکادمی

در حوزه های برنامه نویسی، توسعه ی نرم افزار، طراحی سایت و غیره، همواره شاهد اخبار جدیدی هستیم که گاها کوتاه اما بسیار خواندنی هستند. در همین راستا، به منظور پوشش دادن بخشی از اخبار حوزه ی نرم افزار که از یک سو مرتبط با فعالیت های سکان آکادمی است و از سوی دیگر احتمال دارد مورد علاقه ی مخاطبین این آکادمی واقع گردد، ماژول جدیدی تحت عنوان «لینک های مفید» را در وبلاگ راه اندازی نمودیم. برای آشنایی بیشتر با این بخش، در ادامه همراه ما باشید.

ماژول لینک های مفید وبلاگ سکان آکادمی با همان دسته بندی های وبلاگ عرضه می شود با این تفاوت که به هیچ وجه مقاله یی مبسوط در اختیار مخاطبین قرار نگرفته بلکه پست هایی در قالب اخبار کوتاه فناوری عرضه می گردد که کاربران برای مطالعه بیشتر در آن حوزه، می توانند به منبع اصلی خبر مراجعه نمایند.

امیدواریم که ماژول لینک های مفید سکان آکادمی بتواند کاربرانی که دغدغه ی Up to Date بودن را دارند، در جریان آخرین اخبار حوزه ی برنامه نویسی، طراحی سایت، سئو و سایر حوزه های مربوطه قرار دهد.

0


  • توسط:
  • تاریخ:
  • زمان مطالعه: 1
  • تعداد بازدید: 184

از طریق این فرم، می توانید بدون ثبت نام نظر دهید و یا اگر قبلا ثبت نام کرده اید، با ورود ناحیه ی کاربری می توانید علاوه بر ثبت نظر، به مدیریت نظرات خود نیز بپردازید.
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)