اضافه شدن بخش افزودن پروژه های برنامه نویسی کاربران به سکان آکادمی

با توجه به درخواست کاربران دوره های آموزش برنامه نویسی در سکان آکادمی مبنی بر افزوده شدن بخشی به آکادمی به منظور اشتراک گذاری پروژه ها، این ماژول به ناحیه ی کاربری افزوده شد و از این پس کاربران خواهند توانست پروژه های برنامه نویسی خود را با سایر کاربران به اشتراک گذاشته و از نظرات ایشان در مورد پروژه ی خود با خبر شده و فیدبک بگیرند.

در حال حاضر، کاربران دوره های آموزش برنامه نویسی اپلیکیشن برای آندروید، آموزش برنامه نویسی جاوا، آموزش برنامه نویسی به کودکان و دوره های آموزش طراحی سایت می توانند پروژه های خود را به اشتراک بگذارند. در واقع، اگر پروژه ی شما یک اپلیکیشن اندرویدی است که در بازار منتشر شده، می توانید لینک اپ در بازار را وارد نمایید و در صورتی هم که پروژه های شما در مارکت های برنامه نویسی انتشار نیافته، خواهید توانست پروژه را در سایت های اشتراک گذاری فایل آپلود کرده و لینک آن را در قسمت ثبت پروژه وارد نمایید. کاربران دوره ی اسکرچ هم خواهند توانست لینک پروژه های خود که در سایت رسمی این زبان برنامه نویسی ثبت شده اند را در معرض دید سایر کاربران قرار دهند.

لیست پروژه های به اشتراک گذاشته شده در سکان آکادمی همواره از طریق فوتر سایت در دسترس بوده و کاربران سایت خواهند توانست پس از مراجعه به پروژه ی مد نظر خود، از طریق کامنت گذاری و ارسال فیدبک با برنامه نویس پروژه ی مد نظر در ارتباط باشند (به منظور دریافت راهنمای نحوه ی ثبت پروژه در سکان آکادمی، به صفحه ی راهنمای ثبت پروژه مراجعه نمایید.)

0


  • توسط:
  • تاریخ:
  • زمان مطالعه: 4
  • تعداد بازدید: 267

از طریق این فرم، می توانید بدون ثبت نام نظر دهید و یا اگر قبلا ثبت نام کرده اید، با ورود ناحیه ی کاربری می توانید علاوه بر ثبت نظر، به مدیریت نظرات خود نیز بپردازید.
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)