آگهی فروش پلتفرم سردبیر مبتنی بر وب به همراه اپلیکیشن اندروید

بسیاری از ایده های استارتاپی که امروزه شکل می گیرند به نوعی با فناوری اطلاعات مرتبط هستند که از آن جمله می توان به وب سایت های خبری، تفریحی، شبکه ی اجتماعی و غیره اشاره کرد. اگر شما هم یکی از صاحبین ایده ی راه اندازی استارتاپ به خصوص بر بستر موبایل هستید، می توانید پلتفرم «سردبیر» را خریداری نموده و در کمترین زمان ممکن آن را برای ایده ی اختصاصی خود راه اندازی نمایید. برای آشنایی بیشتر با این رپورتاژ، با سکان آکادمی همراه باشید.

سیستم مدیریت محتوای دروپال یکی از سی ام اس نوشته شده با زبان برنامه نویسی PHP است که یکی از قابلیت های منحصر به فرد آن، امکان توسعه پذیری بسیار بالای آن است به طوری که هرگز محدودیتی برای توسعه دهنده ایجاد نخواهد کرد. علاوه بر این، دروپال را می توان به نوعی قوی ترین و منعطف ترین سیستم مدیریت محتوا در میان سایر سیستم ها قلمداد نمود.

پلتفرم سردبیر که مبتنی بر وب و موبایل است را می توان از آدرس sardabir.me مشاهده نمود که برای بخش مدیریت تحت وب آن از دروپال استفاده شده و نسخه ی موبایل آن نیز برای پلتفرم اندروید پیاده سازی شده است. از جمله مهترین قابلیت های این پلتفرم می توان به موارد زیر اشاره نمود:

۱- یک وبسایت کامل با امکاناتی از قبیل مدیریت محتوا، مدیریت کاربران، ارسال مطالب + نظردهی + لایک /دیسلایک + فالو/آنفالو + سیستم نوتیفیکشن و ...

۱.۵ - کاربران خواهند توانست موضوعات مورد علاقه ی خود را دنبال کرده و گزینه هایی که دوست ندارند را آنفالو کنند.

۲- اپلیکیشن اندروید حاوی امکانات یک شبکه اجتماعی است که بسته به نیاز و کاربرد کسی که از این پلتفرم استفاده می کند قابلیت انعطاف پذیری دارد. از جمله ویژگی های اپ اندرویدی سردبیر می توان به نظر دهی، رای دهی و امکان فیلتر کردن محتوا (به شکلی که کاربر می تواند موضوعات مختلف سایت را دنیال کند یا نکند) اشاره کرد. علاوه بر این، کاربران ثبت نام کرده در این شبکه ی اجتماعی می توانند همدیگر را فالو/آنفالو کنند.

۳- سیستم رتبه دهی ویژه مطالب بصورت داغ-جنجالی و ... بر اساس فرمول ردیت (در ادامه توضیح داده خواهد شد.)

۴- امکان ارائه ی سورس کد هر دو بخش -وب و موبایل- جهت توسعه ی بیشتر در آینده.

۵- این ساختار بیشتر یک پلتفرم هست که می شود هر گونه سایت را تحت آن پیاده سازی نمود. به طور مثال، علاوه بر امکان پیاده سازی سایت های خبری، تفریحی، علمی و حتی یک شبکه ی اجتماعی،می توان یک خبر خوان ایجاد کرد که با استفاده از روبات های اختصاصی این پلتفرم، به گشتن در سایت های مختلف پرداخته، آن ها را Crawl کرده و دیتای مد نظر را در معرض دید کاربران خود قرار داد (استفاده یی که سایت فعلی سردبیر از این پلتفرم می کند.)

۶- استخراج مدت زمان مطالعه ی هر مطلب

۷- قابلیت اتصال سایت به کانال تلگرام بصورتی که با لایک کردن مطلب توسط ادمین مطلب به کانال ارسال می شود.

۸- استفاده از RESTful API برای ارتباط مابین وب و موبایل

۹- پشتبیانی از سیستم عامل اندروید نسخه ی ۴.۲ به بالا

پیش از این گفتیم که الگوریتم محاسبه ی میزان محبوبت این ایده همچون سایت Reddit است. به عبارت دیگر، مشکل اصلی رتبه دهی بر اساس تعداد لایک و... این می باشد که ممکن است یک مطلب مورد هجمه ی طرفداران موضوع مورد نظر قرار گرفته و  لایک های بسیاری دریافت کند و این در حالی است که ممکن است آن موضوع برای عموم جذابیتی نداشته باشد یا این که فرض کنیم دو مطلب مختلف داریم یکی از آن ها در ۵ دقیقه ۲۰۰ لایک دریافت نموده و دیگری در مدت یک ماه ۵۰۰ لایک. طبق سیستم های رتبه دهی سنتی که مبنا را می گذارند روی تعداد لایک، مطلب دوم که ۵۰۰ لایک دریافت کرده در جایگاه بالاتری قرار می گیرد درصورتی که در واقع مطلب اول که در کمترین زمان تعداد لایک زیادی دریافت کرده می بایست بالاتر قرار گیرد!

اینجا است که فرمول ردیت به کار این شبکه ی اجتماعی می آید. فرمول ردیت با مبنا قرار دادن تعداد لایک ها و دیسلایک ها در بعد زمان، یک امتیاز به مطلب اختصاص می دهد که بر آن اساس، جایگاه واقعی محاسبه می گردد. با کمی بازی کردن با فرمول نوشته شده، خواهید توانست مطالب جنجالی را هم استخراج نمایید (مطالب جنجالی به مطالبی گفته می شود که تعداد زیادی لایک و هم تعداد زیادی دیسلایک خورده اند؛ یعنی کاربران زیادی سر این مطلب به چالش کشیده شده اند!)

لازم به ذکر است موارد مطروحه صرفا بخشی از قابلیت ها پلتفرم سردبیر است و در صورت تمایل برای آگاهی از سایر قابلیت ها + هزینه ی خرید این پلتفرم، با ایمیل mostafa.pourgharib روی جیمیل مذاکره نمایید.

0


  • توسط:
  • تاریخ:
  • زمان مطالعه: 7
  • تعداد بازدید: 258

از طریق این فرم، می توانید بدون ثبت نام نظر دهید و یا اگر قبلا ثبت نام کرده اید، با ورود ناحیه ی کاربری می توانید علاوه بر ثبت نظر، به مدیریت نظرات خود نیز بپردازید.
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)