تیم توسعه نرم افزار سکان آکادمی


زهرا آجورلو

فرایند توسعه ی نرم‌افزار از بخش‌های مختلفی تشکیل شده است که در یک دید کلی، می‌توان آن را به طراحی Front-end و کدنویسی Back-end تقسیم‌بندی کرد اما چیزی که بیش از هر چیز می‌تواند متضمن ارائه ی یک محصول همگون و بی‌نقص باشد، مدیریت پروژه های برنامه نویسی است. تحلیل نیازهای مشتریان، ارائه ی راه‌کار به مشتری، تهیه ی پروپوزال، تحویل محصول نهایی و … تنها بخشی از کارهایی است که زهرا آجورلو به عنوان مدیر پروژه های ما بر عهده دارد.

LinkedIn Profile

پروین خوشنواز

پروین خوشنواز با تحصیل در مقطع کارشناسی در رشته ی نرم افزار، دیدی کاملاً آکادمیک به مبحث توسعه ی نرم‌افزار داشته و فرایند کدنویسی را از دیدگاهی کاملاً علمی نگاه می کند. در حال حاضر، او بیش از پنج سال است که با زبان برنامه نویسی پی اچ پی کدنویسی می‌کند و فریم ورک محبوبش، زند فریم ورک به‌خصوص نسخه ی دوم آن است.

LinkedIn Profile

مهدی پندارش

طراحی سایت خواه استاتیک و خواه دینامیک، یک چیز است اما شناساندن سایت و محتوای آن به بهترین شکل به موتورهای جستجویی همچون گوگل، یاهو، بینگ و … چیز دیگری است. مهدی پندارش تجربیات اش را در زمینه ی سئو و بهینه سازی سایت، آخرین تغییرات الگوریتم های گوگل، تهیه ی محتوای کاربرپسند و … را در اختیار مشتریانی که تمایل دارند سایت خود را سئو کنند قرار خواهد داد.

LinkedIn Profile

آذر عبداله زاده

آذر عبداله زاده از سال نود وارد عرصه ی طراحی وب شد و کار خود را با کار آموزی طراحی رابط کاربری آغاز کرد و پس از شش ماه با یادگیری زبان برنامه نویسی پی اچ پی، در زمینه ی برنامه نویسی بک اند نیز به کسب تجربه پرداخت. با توجه به این که وی معتقد است مشتری بهترین دوست اوست و برای جلب رضایت مشتریانش از هیچ کاری دریغ نمی کند، به مرور زمان به سمت و سوی جذب و مدیریت ارتباط با مشتریان محصولات نرم افزاری کشیده شد و در حال حاضر هم با خیالی راحت، مشتریان جدیدمان را به دست یکی مشتری مدارترین عضو تیم می سپاریم.

مهدیه امیری

مهدیه امیری تحصیلات آکادمیک خود را در مقطع کارشناسی در رشته مهندسی نرم افزار کامپیوتر و در مقطع کارشناسی ارشد در رشته مدیریت فناوری اطلاعات گرایش کسب و کار الکترونیک به پایان رساند. وی با توجه به علاقه ی فراوانی که به حوزه ی فناوری اطلاعات و بالاخص دنیای وب داشت، به برنامه نویسی تحت وب روی آورد؛ در ابتدا کار خود را با برنامه نویسی دات نت شروع کرد و در ادامه به زبان برنامه نویسی پی اچ پی روی آورد. علاقه ی وی به گرافیک وب سایت و فرانت اند باعث شد بیشتر وقت خود را به طراحی گرافیکی و کدنویسی رابط کاربری و طراحی ریسپانسیو بپردازد و هم‌ اکنون نیز دغدغه ی وی، تلاش برای یادگیری بیشتر و رشد و پیشرفت در دنیای گسترده برنامه نویسی تحت وب است.

LinkedIn Profile

مصطفی پورغریب

مصطفی پورغریب یکی از علاقمندان به تکنولوژی های وب و اپن سورس است که این روزها بیشتر وقت خود را روی برنامه نویسی وب با استفاده از زبان برنامه نویسی پی اچ پی و همچنین توسعه ی اپ های نیتو اندرویدی با استفاده از زبان برنامه نویسی جاوا می گذارد.

LinkedIn Profile

عطیه براری

عطیه براری علاقمند به حوزه های مارکتینگ و تحقیقات بازار است و اعتقاد دارد که موفقیت در هر کسب و کاری در عرصه رقابتی امروز، پیش از هر چیز نیازمند تحلیل بازار و شناخت رقبا می باشد. او تحصیلات تکمیلی خود را رشته MBA گذرانده و برای کسب تجربه در این حوزه حداکثر تلاش خود را می کند چرا که باور دارد در حوزه ی علوم تجارت تا زمانی که با واقعیت های بازار کار از نزدیک آشنایی نداشته باشیم و بسیاری از فرصت ها و تهدیدات را از نزدیک لمس نکنیم، نخواهیم توانست موفقیت و تجربه ای کسب کنیم.

فرشاد حسن زاده

امروزه داشتن یک وب سایت مدرن، پویا و در عین حال واکنشگرا دیگر یک مزیت نیست بلکه یک ضرورت است. فرشاد حسن زاده با بهره گیری از دانش و تجربه ی چند ساله اش در ضمینه ی طراحی UI و UX توانسته خیال مشتریان را از این بابت راحت کند و طرح هایی خلاقانه اما در عین حال کارآمد پیش روی آن ها بگذارد. دقت، سرعت و خلاقیت از ویژگی های بارز فرشاد می‌باشد و در سکان آکادمی هم سعی نموده ایم تا حد ممکن از ایده‌های ایشان بهره بگیریم.

LinkedIn Profile