طراحی سایت

بسیاری از مشتریان طراحی سایت هستند که بدون هیچ گونه اطلاعی از فرایندهای ساخت یک وب سایت، ایده‌هایی را مطرح می‌کنند و تقاضاهایی دارند که در نهایت به دلیل اجرای ناصحیح ایده، این مسئله منجر به خدشه دار شدن برند شرکت یا سازمان ایشان در فضای آنلاین می شود. ما همواره این خط مشی را برای خود ترسیم نموده تا در چنین شرایطی، بیش از آن که نقش یک تیم طراحی سایت را بازی کنیم، بیشتر نقش یک مشاور داشته و راه را از چاه برای چنین مشتریانی روشن نماییم زیرا در صورتی که چنین پروژه هایی بر خلاف روندهای طراحی سایت رایج روز دنیا و بالتبع بر خلاف استراتژی هایمان پیاده سازی شوند، نه تنها ارزش افزوده یی برای مشتری ایجاد نخواهد شد، بلکه در نهایت به برند ما نیز لطمه خواهد زد.

پیاده سازی قالب اختصاصی

از دید روانشناختی، بسیاری از ما آدم‌ها خیلی تمایلی نداریم تا مثلاً وقتی به یک میهمانی دعوت می شویم، فرد دیگری لباسی شبیه به لباس ما به تن داشته باشد، بلکه دوست داریم لباسی منحصر به فرد داشته باشیم که در عین حال درخور شخصیت مان نیز باشد. در پروژه های طراحی سایت نیز چنین دیدگاهی صادق است؛ به عبارت دیگر، درصد قابل توجهی از مشتریان طراحی سایت اصلاً تمایل ندارند تا از قالب‌های آماده یی که شاید صدها سایت رقیب دیگر با آن‌ها پیاده‌سازی شده باشد در پروژه ی ایشان استفاده شود بلکه درصدد هستند تا بسته به ماهیت کار ایشان، نوع کاربران و گروه هدفشان، قالبی اختصاصی برایشان طراحی گردد. ما تمام تلاش خود را به کار خواهیم بست تا این مهم را تا جایی که رضایت خاطر مشتری جلب گردد، به صورت کاملاً ریسپانسیو عملی سازیم.

سیستم مدیریت محتوای توسعه پذیر

سیستم‌های مدیریت محتوایی همچون وردپرس، جوملا، دروپال و … به رایگان قابل نصب هستند و شرکت هایی که از چنین سی ام اس هایی استفاده می کنند، می‌توانند قیمت تمام شده ی خود را پایین آورده و مشتریانی که به دنبال طراحی سایت با قیمت پایین هستند را به خود جلب کنند. چنین سی ام اس هایی مزایای خاص خود را دارند اما پس از مشاهده ی چالش های پیش روی توسعه ی چنین سی ام اس هایی همچون تداخل برخی پلاگین ها، مشکلات در آپدیت برخی نسخه ها، دشواری در توسعه دادن و غیره، بر آن شدیم تا تحت هیچ عنوان از چنین ابزارهای رایگانی برای طراحی سایت مشتریانی که ممکن است در آینده نیازهای خاصی داشته و در نتیجه نیاز به توسعه ی وب سایت خود پیدا کنند استفاده نکرده بلکه از پلتفرمی اختصاصی استفاده کنیم که بدون هیچ قید و شرطی قابلیت توسعه پذیری داشته باشد.